Team

team

Management

Anneke Luijten

Directeur

E-mail: anneke.luijten@bs-karregat.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Team

Monique van Thiel

Leerkracht 1/2 Pinguïns

E-mail: monique.vanthiel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Mariëtte van Koesveld

Leerkracht

E-mail: m.vankoesveld@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Monique Plu

Leerkracht

E-mail: monique.plu@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Vesbiye Aksakal

Leerkracht

E-mail: vesbiye.aksakal@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Henny van der Palen

Leerkracht 1/2

E-mail: henny.vanderpalen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo

Willemijn van de Ven

Onderwijsassistent kleutergroepen

E-mail: willemijn.vandeven@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Teja Stiphout

Leerkracht

E-mail: t.stiphout@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Mireille van Ierland

Leerkracht

E-mail: m.vanierland@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Op donderdag in groep 4 IJsberen.

Maartje van Bussel

Onderwijsassistent

E-mail: m.vanbussel@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Monique Merks

Leerkracht

E-mail: m.merks@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marije Ceelen

Bouwleider onderbouw - Leerkracht

E-mail: m.ceelen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Woensdag, donderdag en vrijdag werkzaam in groep 3/4 Zeepaardjes.

Susan van Giersbergen

Leerkracht

E-mail: s.vangiersbergen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Judith van Dam

Leerkracht

E-mail: judith.vandam@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Janneke van Zanten

Onderwijsassistent groep 5 en 7/8

E-mail: janneke.vanrooij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marjolein Oerlemans

Leerkracht

E-mail: m.oerlemans@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Anouscka Vos

Leerkracht groep 7 Olifanten

E-mail: anouschka.vos@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Kathelijn van Heesch

Leerkracht groep 7/8 Cheeta's

E-mail: kathelijn.vanheesch@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marian Overbeek

Leerkracht

E-mail: marian.overbeek@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Linda Seel-Arts

Leerkracht RT

E-mail: linda.seel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Ellis Martens

Leerkracht Zorgklas

E-mail: ellis.martens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Annelien Veerman

Bouwleider bovenbouw & leerkracht zorgklas

E-mail: annelien.veerman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Maandag- en dinsdagochtend werkzaam in de zorgklas.

Jasper Zandvliet

Afdelingsleider Omnio

E-mail: jasper.zandvliet@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Ilona Waals

Leerkracht

E-mail: ilona.waals@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di

Dea Steen

Leerkracht

E-mail: d.steen@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Kevin Doré

Lio-stagiaire Omnio 4/5/6

E-mail: kevin.dore@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Laura Witvoet

Leerkracht Omnio 6/7

E-mail: laura.witvoet@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Laura Snelders

Leerkracht Omnio 6/7

E-mail: laura.snelders@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Anne van der Leij

Leerkracht Omnio 8

E-mail: anne.vanderleij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marlies Bovers

Intern begeleider bovenbouw

E-mail: marlies.bovers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Marjet van Poppel

Intern begeleider onderbouw

E-mail: marjet.vanpoppel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Boy Haarms

Conciërge

E-mail: boy.haarms@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Irene Smeets

Gymdocent

E-mail: irene.smeets@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Yoshka van Rhee

Gymdocent

E-mail: yoshka.vanree@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: vr

Caroline Chambone

Muziekdocent

E-mail: caroline.chambone@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Joke Berendsen

Administratie

E-mail: joke.berendsen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do