team 't Karregat - Karregat team

Karregat team

Directie

Anneke Luijten

Directeur

E-mail: anneke.luijten@bs-karregat.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Team

Monique van Thiel

Leerkracht Panda's groep Instroomgroep

E-mail: monique.vanthiel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Vanaf 2 december start de instroomgroep. 

Mariëtte van Koesveld

Leerkracht groep 1/2 Kikkers

E-mail: m.vankoesveld@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Monique Plu

Leerkracht groep 1/2 Goudvissen

E-mail: monique.plu@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Henny van der Palen

Leerkracht groep 1/2 Goudvissen

E-mail: h.vdpalen@bs-karregat.nl

Werkdagen: do - vr

Teja Stiphout

Leerkracht groep 3 Dolfijnen

E-mail: t.stiphout@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Mireille van Ierland

Leerkracht groep 3 Dolfijnen

E-mail: m.vanierland@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Op donderdag in groep 4 IJsberen. 

Marije Ceelen

Bouwleider onderbouw - Leerkracht groep 3/4 Zeepaardjes

E-mail: m.ceelen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Woensdag, donderdag en vrijdag werkzaam in groep 3/4 Zeepaardjes. 

Louise van Rooij

Leerkracht groep 3/4 Zeepaardjes

E-mail: louise.vanrooij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Monique Merks

Leerkracht groep 4 IJsberen

E-mail: m.merks@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Vesbiye Aksakal

Leerkracht groep 5 Octopussen

E-mail: vesbiye.aksakal@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marjolein Oerlemans

Leerkracht groep 6 Panters

E-mail: m.oerlemans@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Susan van Giersbergen

Leerkracht groep 6/7 Kameleons

E-mail: s.vangiersbergen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Yvette van Gerwen

Leerkracht groep 6/7 Kameleons

E-mail: yvette.vangerwen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Marian Overbeek

Leerkracht groep 7 Krokodillen

E-mail: marian.overbeek@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Patty Overmeer

Leerkracht groep 8 Zebra's

E-mail: Patty.overmeer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Kathelijn van Heesch

leerkracht groep 8 Chimpansees

E-mail: kathelijn.vanHeesch@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Linda Seel-Arts

Leerkracht Zorg- en Plusklas groep Pinguins

E-mail: l.seel@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Ellis Martens

Leerkracht Zorg- en Plusklas groep Pinguins

E-mail: e.martens@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Annelien Veerman

Bouwleider bovenbouw

E-mail: annelien.veerman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Maartje van Bussel

Onderwijsassistent

E-mail: m.vanbussel@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Janneke van Zanten

Onderwijsassistent

E-mail: j.vanrooij@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Salima Aziami

Onderwijsassistent

E-mail: salima.aziami@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Jasper Zandvliet

Afdelingsleider Omnio

E-mail: jasper.zandvliet@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Ilona Waals

Leerkracht groep Omnio A Olifanten

E-mail: ilona.waals@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di

Dea Steen

Leerkracht groep Omnio A Olifanten

E-mail: d.steen@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Laura Witvoet

Leerkracht groep Omnio B Leeuwen

E-mail: laura.witvoet@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Laura Snelders

Leerkracht groep Omnio B Leeuwen

E-mail: laura.snelders@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Mayke van Dorenmalen

Leerkracht groep Omnio C Poema's

E-mail: m.vanderdorenmalen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Kevin Doré

Lio-stagiaire groep Omnio C Poema's

E-mail: kevin.dore@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Anne van der Leij

Leerkracht groep Omnio D Cheeta's

E-mail: a.vanderleij@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marlies Bovers

Intern begeleider bovenbouw

E-mail: marlies.bovers@bs-karregat.nl

Werkdagen: di - wo - do

Marjet van Poppel

Intern begeleider onderbouw

E-mail: marjet.vanpoppel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Boy Haarms

Conciërge

E-mail: boy.haarms@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Irene Smeets

Gymdocent

E-mail: i.smeets@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Caroline Chambone

Muziekdocent

E-mail: c.chambone@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di

Joke Berendsen

Administratie

E-mail: joke.berendsen@bs-karregat.nl

Werkdagen: do