Team

team

Management

Teuntje Versluis

Directeur

E-mail: teuntje.versluis@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Team

Maartje van Bussel

Leerkrachtondersteuner groep 1 Panda's

E-mail: maartje.vanbussel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Monique van Thiel

Leerkracht 1 Panters

E-mail: monique.vanthiel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marian Overbeek

Leerkracht groep 4/5 Chimpansees

E-mail: marian.overbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marlou Notenboom

Leerkracht groep 2/3 IJsberen

E-mail: marlou.notenboom@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Anja van der Hoek

Leerkracht groep 2/3 IJsberen

E-mail: anja.vanderhoek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do

Hanneke Benders

Leerkracht groep 2/3 Octopussen

E-mail: hanneke.benders@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Willemijn van de Ven

Onderwijsassistent kleutergroepen

E-mail: willemijn.vandeven@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Gerda van Lieshout

Leerkracht groep 2/3 Pinguins

E-mail: gerda.vanlieshout@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Teja Stiphout

Leerkracht groep 2/3 Pinguins

E-mail: teja.stiphout@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Mariëtte van Koesveld

Leerkracht groep 4/5 Zebra's

E-mail: mariette.vankoesveld@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Vesbiye Aksakal

Leerkracht groep 4 Zebra's

E-mail: vesbiye.aksakal@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Monique Merks

Leerkracht groep 4/5 Kameleons & gedragsspecialist

E-mail: monique.merks@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Coen van den Elsen

Schoolleiding & leerkracht groep 6/7 Leeuwen

E-mail: coen.vandenelsen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Donderdag en vrijdag werkzaam bij groep 6/7 Leeuwen

Marjolein Oerlemans

Leerkracht groep 6 Chimpansees

E-mail: marjolein.oerlemans@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marije Ceelen

Schoolleiding & leerkracht groep 6/7 Poema's

E-mail: marije.ceelen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Donderdag en vrijdag werkzaam bij groep 6/7 Poema's

Ellis Martens

Leerkracht groep 6/7 Poema's

E-mail: ellis.martens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Susan van Giersbergen

Leerkracht groep 4/5 Zebra's

E-mail: susan.vangiersbergen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Judith van Dam

Leerkracht groep 6/7 Leeuwen

E-mail: judith.vandam@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Kathelijn van Heesch

Leerkracht groep 8 Cheeta's

E-mail: kathelijn.vanheesch@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Anouschka Vos

Leerkracht groep 8 Cheeta's

E-mail: anouschka.vos@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Janneke van Zanten

Leerkrachtondersteuner groepen 6 t/m 8

E-mail: janneke.vanrooij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Dea Steen

Onderwijskundig coördinator Omnio & leerkracht Omnio Day

E-mail: dea.steen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do

Anneloes van Gelder

Leerkracht Omnio 4/5

E-mail: anneloes.vangelder@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Kevin Doré

Leerkracht Omnio 5/6

E-mail: kevin.dore@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Laura Witvoet

Leerkracht Omnio 6/7

E-mail: laura.witvoet@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Laura Snelders

Leerkracht Omnio 6/7

E-mail: laura.snelders@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Anne van der Leij

Leerkracht Omnio 7/8

E-mail: anne.vanderleij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Laura Nagtzaam

Onderwijsassistent Omnio

E-mail: laura.nagtzaam@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Sigrid Maier

Intern begeleider onderbouw (Interim)

E-mail: sigrid.maier@salto-eindhoven.nl

Werkdagen zijn wisselend door de week heen

Anne Verhaegh

Intern begeleider middenbouw

E-mail: anne.verhaegh@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - vr

Marlies Bovers

Intern begeleider bovenbouw

E-mail: marlies.bovers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Eric Huisman

Conciërge

E-mail: eric.huisman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Irene Smeets

Gymdocent

E-mail: irene.smeets@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Joke Berendsen

Administratie

E-mail: joke.berendsen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do