team 't Karregat - Karregat team

Karregat team

Directie

Mark van der Bruggen

Directeur

E-mail: m.vanderbruggen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Anneke Luijten

E-mail: anneke.luijten@bs-karregat.nl

Werkdagen: do - vr

Team

Mariëtte van Koesveld

Leerkracht groep 1/2 Kikkers

E-mail: m.vankoesveld@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Onderwijsassistent

Onderwijsassistent groep 1/2 Kikkers

E-mail:

Werkdagen: ma - di - do - vr

Monique Plu

Leerkracht groep 1/2 Goudvissen

E-mail: monique.plu@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Maartje van Bussel

Onderwijsassistent groep 1/2 Goudvissen

E-mail: m.vanbussel@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Marjolein Oerlemans

Leerkracht groep 1/2 Dolfijnen

E-mail: m.oerlemans@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Joyce van Eck

Onderwijsassistent groep 1/2 Dolfijnen

E-mail: j.vaneck@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Marije Ceelen

Leerkracht groep 3 Zeepaardjes

E-mail: m.ceelen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Sandra van der Krieken

Leerkracht groep 3 Pinguins

E-mail: s.vanderkrieken@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Teja Stiphout

Leerkracht groep 3 Pinguins

E-mail: t.stiphout@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Monique Merks

Leerkracht groep 4 Ijsberen

E-mail: m.merks@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Gwen van den Bos

Leerkracht groep 4 Octopussen

E-mail: g.vandenbos@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Mireille van Ierland

Leerkracht groep 4 Octopussen

E-mail: m.vanierland@bs-karregat.nl

Werkdagen: do - vr

Anne Felice van der Linden

Leerkracht groep 5 Zebra's

E-mail: a.vanderlinden@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Met zwangerschapsverlof. Anne Vermeulen werkt deze dagen.

Anne Vermeulen

Leerkracht groep 5 Zebra's

E-mail: anne.vermeulen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - vr

Ma - di - woe groep 5. Vrij ochtend groep 7.

Anke van de Laar

Leerkracht groep 5 Zebra's

E-mail: anke.vandelaar@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Ma en woe groep 8. Woe, do en vrij groep 5.

Vesbiye Aksakal

Leerkracht groep 5 Panters

E-mail: vesbiye.aksakal@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marian Overbeek

Leerkracht groep 6 Krokodillen

E-mail: marian.overbeek@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Susan van Giersbergen

Leerkracht groep 6 Kameleons

E-mail: s.vangiersbergen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Simone van Stokkem

Leerkracht groep 6 Kameleons

E-mail: s.vanstokkem@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Lianne Hendrikx

Bovenbouwcoördinator - Leerkracht groep 7 Poema's

E-mail: l.hendrikx@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Patty Overmeer

Leerkracht groep 7/8 Olifanten

E-mail: Patty.overmeer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Eric Wierrsma

Leerkracht groep 8 Leeuwen

E-mail: e.wiersma@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Oneven weken op woensdag afwezig.

Ilona Waals

Leerkracht groep Omnio A Panda's

E-mail: ilona.waals@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Dea Steen

Leerkracht groep Omnio A Panda's

E-mail: d.steen@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Nathalie de Vetter

Onderwijsassistent groep Omnio A Panda's

E-mail:

Werkdagen: ma - di - do - vr

Laura Witvoet

Leerkracht groep Omnio B - Giraffen

E-mail: laura.witvoet@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Meike van der Rijt

Leerkracht groep Omnio B - Giraffen

E-mail: meike.vanderrijt@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Mayke van Dorenmalen

Omnio coördinator - Leerkracht groep Omnio C Chimpansees

E-mail: m.vanderdorenmalen@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Anne van der Leij

Leerkracht groep Omnio D Cheeta's

E-mail: a.vanderleij@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Linda Seel-Arts

Leerkracht Zorg- en Plusklas

E-mail: l.seel@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Ellis Martens

Leerkracht Zorg- en Plusklas

E-mail: e.martens@bs-karregat.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Maria Stortelder

Onderbouw- en Spilcoördinator

E-mail: m.stortelder@bs-karregat.nl

Werkdagen: di - do - vr

Nadia Kansel

Intern begeleidster bovenbouw

E-mail: n.kansel@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Ankie Buma

Intern begeleidster onderbouw

E-mail: a.buma@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Met zwangerschapsverlof. Chantal Hungens vervangt Ankie deze dagen.

Chantal Hüngens

Intern begeleidster

E-mail: chantal.hungens@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - wo - do

Christ van Kruysdijk

Congiërge

E-mail: c.vankruysdijk@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - wo

Boy Haarms

Conciërge

E-mail: boy.haarms@bs-karregat.nl

Werkdagen: di - do - vr

Anne van der Schaft

Leerkracht

E-mail: anne.vanderschaft@bs-karregat.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Sandra Meijer

Docent HVO

E-mail:

Werkdagen: vr

Caroline Chambone

Muziekdocent

E-mail:

Werkdagen: ma - di

Joke Berendsen

Administratie

E-mail: joke.berendsen@bs-karregat.nl

Werkdagen: do